BAYRAM ALIŞVERİŞİ ÇAĞRISI

2019-08-07 16:44:11 382

Bayram alışverişinin yerel esnaftan yapılmasını isteyen başkanımız Sayın İsa BERGE: YANINDA OLANIN YANINDA OL

Van esnafının her daim Vanlıların yanında olduğunu belirten Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (VANESOB) Başkanı Berge, bayram alışverişinin yerel esnaflardan yapılması çağrısında bulundu.  

Yaklaşan Kurban bayramının bereketiyle birlikte geldiğini söyleyen VAN ESOB Başkanımız İsa Berge, Van halkından bayram alışverişini yerel esnaflardan yapmasını istedi.

 

Yanında olanın yanında ol!

Van esnaf ve sanatkarlarının Van’ın ekonominin can damarı olduğunu hatırlatan başkanımız Berge, “Gün Van ekonomisine önemli katkılar sunan esnafın yanında olma günüdür. Yaşadığı tüm zorluklara rağmen Van halkına hizmet eden bir esnafımız var. Bereketini beraberinde getiren kurban bayramı alışverişi ile Van yerel esnafına destek olalım.” dedi.

 

Yerel esnafımız da bayram etsin

Bayramlarda özellikle çocukların daha çok sevindiğini vurgulayan VANESOB Başkanı Berge, “Hem çocuklarımızı hem de esnafımızı sevindirelim. Uzun süredir zorda olan yerel esnafımızın da yüzü gülsün. Böylece yerel esnafımız da gerçekten bayram etsin.  

 

Tüm Van halkının bayramını kutladı

Başkan Berge, “Kurban bayramının Van’ımıza, ülkemize ve tüm İslam alemine barış ve huzur getirmesini diliyorum. Tüm Van halkının bayramını kutluyorum.” dedi. 
Duyurular & İlanlar

Ahilik

Bilgi Edinme Formları

Önemli Linkler