HUZURUMUZUN TEMİNATISINIZ

2020-04-30 11:28:09 745

Polis haftasını kutlayan VAN ESOB Başkanımız Sayın Berge, “Ülkemizin huzurunun teminatı olan polislerimize minnettarız.”

 

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 175. yıldönümü nedeniyle açıklama yapan Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (VAN ESOB) Başkanımız Sayın İsa Berge, polis haftasını kutladı. “Ülkemizin huzurunun teminatı olan polislerimize minnettarız” diyen Berge, milletin güvenliği için dur durak bilmeden çalışan polislere teşekkür etti. İşte başkanımızın 10 Nisan Polis Haftası ile ilgili söyledikleri:  

 

İyi ki varsınız…

“Milletimizin huzuru ve güvenliği için çalışan emniyet teşkilatımız tam 175 yıldır bizlerin hizmetindedir. İnsan hayatının temel değeri olan yaşam hakkımızı koruyan polislerimiz, ülkemizin geleceğine önemli bir ışık tutmaktadırlar. Kanundan aldıkları güç ile bizleri koruyan emniyet teşkilatımızı kutluyoruz.”

 

Gece gündüz demeden!

“Polis teşkilatımız kurulduğu 10 Nisan 1845’den buyana ülkemizde düzenin bozulmaması için gece gündüz demeden fedakarca görevini yapmaktadır. Bunun farkında olan bizler de her zaman devletimizin ve polisimizin yanındayız.”

 

“Korona virüse karşı mücadele eden polisimiz var”

“Özellikle korona virüsünün ülkemizi tehdit ettiği şu günlerde bizlerin sağlığı için kendi sağlıklarını hiçe sayıp, sokaklarda ve caddelerde huzuru sağlayan bir polis teşkilatımız var. Milletimizin gönlünde taht kuran polis teşkilatımıza başarılar diliyoruz. Şehit polislerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Vatandaşlarımızın can güvenliği için kendi canlarını vermekten sakınmayan kahraman polislerimiz iyi ki varsınız.”


 
Duyurular & İlanlar

Ahilik

Bilgi Edinme Formları

Önemli Linkler