SAĞLIKLI BAYRAMLAR DİLİYORUM…

2020-07-30 11:52:26 186

Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (VANESOB) Başkanımız Sayın İsa Berge, Van halkının kurban bayramını kutladı.

 

“Her şeyin başı sağlık” sözünü hatırlatan ve bayramların bir huzur pınarı olduğunu söyleyen VANESOB Başkanı İsa Berge, mutlu bir bayram diledi. Yaklaşan bayram nedeniyle esnafı ziyaret eden Berge, “Her bayram olduğu gibi kurban bayramı da bereketiyle gelmiştir. Her sokak ve cadde arasındaki alışveriş telaşı esnafımızı mutlu etmektedir. Koronavirüs sürecinde çok büyük zorluklar çeken esnafımızın yüzünün gülmesi hepimizin temennisidir. Yerel esnaf ve sanatkarımıza ilgi gösteren Van halkımıza teşekkür ediyoruz.

 

“Van halkının bayramını canı gönülden kutluyorum”

Tüm Van halkının bayramını yürekten kutlayan başkan Berge, “Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Nice sağlıklı ve huzurlu bayramlar bizim olsun. Tüm sevdikleriniz ve ailenizle birlikte mutlu bir bayram diliyorum. Başta tüm esnaf ve sanatkarlarımız olmak üzere Van halkının bayramını kutluyorum” ifadelerini kullandı.

 

“Allah kurbanlarınızı kabul etsin”

Fakirlerin sofrasını şenlendirmek ve yetimleri güldürmek amacıyla kesilen kurbanların hayırlı olmasını dileyen VAN ESOB Başkanı Berge, “Allah rızası için kestiğiniz kurbanlarınız kabul olsun. Nice kutlu bayramlara diyorum” şeklinde konuştu.     
Duyurular & İlanlar

Ahilik

Bilgi Edinme Formları

Önemli Linkler