VANESOB’TAN AK PARTİ’YE ZİYARET

2021-02-21 16:58:48 395

VANESOB Başkanımız Sayın İsa Berge ve oda başkanlarımız, AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu’nu ziyaret etti.

 

Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (VANESOB), AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu’nu ziyaret etti. VANESOB Başkanımız Sayın İsa Berge ve oda başkanlarını karşılayan Türkmenoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

“Daha iyi bir Van için emek veriyoruz”

Ziyarette konuşan Türkmenoğlu, Van esnaf ve sanatkarlar odalarının şehir için önemli olduğunu söyledi. Esnaf ve sanatkarların şehrin ekonomik can damarları olduğunu vurgulayan Türkmenoğlu, “Bizler de göreve geldiğimiz günden bu yana Van’ı hak ettiği yere getirebilmek için dur durak bilmeden çalışıyoruz. Tüm teşkilat çalışanlarımız ile birlikte daha iyi bir Van için çabalıyoruz.” dedi.

 

“Kapıköy Sınır Kapısı’nın açılması için çalışıyoruz”

Kapıköy Sınır Kapısı’nın açılması için çabaladıklarını belirten AK Parti Van İl Başkanı Türkmenoğlu, “Bizler gerekli tedbirler alınarak Kapıköy Sınır Kapısı’nın açılması için çalışıyoruz. Milletvekillerimiz ve ilgili bakanlıklarımız ile irtibat halindeyiz. Şehrimizin ekonomisinin canlanması adına esnaf için, biz de kapının açılmasını istiyoruz.” dedi.

 

Sorunların ve çözüm önerilerinin yer aldığı dosyayı Türkmenoğlu’na sundu

Pandemi sürecinden kaynaklı olarak Van esnaf ve sanatkarlarının zorlu günler geçirdiğine dikkat çeken VAN ESOB Başkanımız Sayın İsa Berge, Van ile ilgili sorunların yer aldığı dosyayı AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu’na sundu. Ağırlama için teşekkür eden başkan Berge, “Şehrimizin ve esnafımızın sorunlarının ve çözüm önerilerinin yer aldığı dosyayı Sayın Türkmenoğlu’na sunduk.” dedi.

 

“Kapıköy’ün açılması için birlikte çabalıyoruz”

Kapıköy Sınır Kapısı’nın açılması için hep birlikte çabaladıklarını söyleyen Berge, “Bu açıdan kapının açılması çalışmaları ile yanımızda yer alan Sayın Türkmenoğlu’na teşekkür ediyoruz. Kapıköy’ün Van için öneminin farkında olan Sayın Türkmenoğlu ile beraber çalışmalarımızı sürdüreceğiz ve kapının açılması için elimizden geleni yapacağız” şeklinde konuştu.     
Duyurular & İlanlar

Ahilik

Bilgi Edinme Formları

Önemli Linkler