DENİZ BANK İLE PROTOKOL

2021-03-12 12:02:41 50

VANESOB ile Deniz Bank arasında imzalanan protokol ile esnafa kredi imkanı sunulacak.

 

Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (VAN ESOB) Başkanımız Sayın İsa Berge, Deniz Bank Van Şubesi Müdürü Sayın Soner Enis Tidim, Deniz Bank Kazımkarabekir Şubesi Müdürü Sayın Mehmet Hüseyin Şentürk arasında protokol imzalandı.

 

“Esnafımız ile ilgili çalışmalar yürütüyoruz”

Protokol ile ilgili konuşan VANESOB Başkanımız Berge, “Koronavirüs, tüm dünyamızı etkileyen uzun bir süreci önümüze çıkardı. Esnaf ve sanatkarlarımızın bu zorlu süreci kolay atlatabilmesi için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Banka ile yaptığımız protokol kapsamında krediden faydalanmak isteyen esnaf ve sanatkarlarımız, başvuruda bulunabilir." dedi.     

 

“Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz”

Deniz Bank Van Şubesi Müdürü Soner Enis Tidim, “Gerçekleştirdiğimiz işbirliği kapsamında Deniz Bank olarak size özel sunduğumuz fırsat ve ayrıcalıklarla hayatınızı kolaylaştırmak istiyoruz. Toplumsal alandaki kurumsal performans hızımızı arttırarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Kredi koşulları şöyle

“3 ay ötelemeli yüzde 1,85 faiz oranı ile taksitli ticari kredi verilecek. Faiz oranı değişebilir. Güncel BKM POS takas komisyon oranı, Güncel Takas Oranı yüzde 1,60 olarak belirlendi. Şube kanalında anında Bonus Businnes Kart, 500 TL sıfır faizli Taksitli Nakit Avans fırsatı sunulacak. Bankanın almakla yükümlü olduğu ücret kalemleri hariç, 10 yaprak ücretsiz çek karnesi verilecek. Krediden faydalanmak isteyen esnaf ve sanatkarlar VANESOB’tan alacağı sicil belgesi ile herhangi bir Deniz Bank şubesine başvuruda bulunabilir. Bir limit belirlenmedi, 100 bin TL’ye kadar da müracaat edilebilir.”    

 
Duyurular & İlanlar

Ahilik

Bilgi Edinme Formları

Önemli Linkler