BAŞKANIMIZDAN YEREL ESNAFIMIZA DESTEK ÇAĞRISI

2022-04-26 11:48:13 99

Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (VANESOB) Başkanımız Sayın İsa Berge, bayram alışverişinin yerel esnaflardan yapılması çağrısında bulundu. . 


Yaklaşan Ramazan bayramı nedeniyle çarşı pazarda bereketin arttığını söyleyen başkanımız, Van halkından bayram alışverişini zorlu süreçlerden geçen yerel esnaflardan yapmasını istedi. 

Berge: Esnafımızın yanında olalım 
 “Gün Van ekonomisine önemli katkılar sunan Van yerel esnafına destek günüdür.” diyen VANESOB Başkanımız Berge, “Özellikle koronavirüs sürecinin tüm zorluklarına rağmen milletimize hizmet etmekten geri durmayan bir esnaf ve sanatkarımız var. Tüm sektörlerde hizmet veren esnaf ve sanatkarımız sorumluluğunun gereğini yerine getirmektedir. Milletimizden esnafımızın yanında olmasını istiyoruz.” dedi.   

Taziyende, düğününde yanında olan esnaftan alışveriş çağrısı 
Başkanımız, "Bizler toplumsal değerlere önem veren ve her daim Van halkımızın yanında olan esnaf ve sanatkarlarız. Bayram alışverişimizi taziyemizde ve düğünümüzde yanımızda olan, zor günlerin dostu esnafımızdan yapılması çağrısında bulunuyorum. Bereketiyle gelen Ramazan ayında olduğu gibi, milletimizin bayram alışverişinde de yerel esnafımızı tercih etmelerini istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Ramazan bayramının huzur getirmesini diledi
Başkanımız Sayın İsa Berge, “Ramazan bayramının Van’ımıza, ülkemize ve tüm İslam alemine barış ve huzur getirmesini diliyorum. Tüm Van halkının bayramını kutluyorum.” dedi.  


 
Duyurular & İlanlar

Ahilik

Bilgi Edinme Formları

Önemli Linkler