YENİ BAŞKANIMIZ İSA BERGE

2018-12-24 12:42:20 466

Berge, yeni yönetim olarak, çözüm odaklı hizmet anlayışıyla, Van esnaf ve sanatkarlarına en iyi şekilde hizmet edeceğiz.

 

Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (VAN ESOB) 27 Mayıs 2018’de yapılan başkanlık seçimini kazanmış bulunmaktayız. VAN ESOB Konferans Salonu’nda yapılan 19. Olağan Genel Kurulu toplantısına katılan, esnaf ve sanatkarlarımız seçimimize yoğun ilgi göstermişlerdir.   

 

Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz
Aylardır yürüttüğümüz VAN ESOB seçim çalışmaları sonucunda kazanmış bulunmaktayız. Bizimle birlikte emek veren, yanımızda olan, attığımız her adıma sevgisini katan, kıymetli esnaf ve sanatkar odaları temsilcilerimize saygılarımızı sunuyoruz. Bize oy veren vermeyen tüm esnaf ve sanatkar odaları temsilcilerine çok teşekkür ediyoruz. 

 

Van’ımızın vizyonu olan esnafımızın yanında olacağız
Yeni yönetimimiz ile Van’ın ekonomik vizyonuna büyük bir değer katan esnaf ve sanatkarımızın yanında olacağız. Yılların deneyimli esnafları, yönetimimizde yer almıştır. Böylece deneyimli bir yönetim ile VESOB’un çıtasını daha da yükselteceğiz, inşallah. 

 

Sorumluluğumuzun farkındayız
Üzerimize yüklenen sorumluluğun farkında olduğumuzun bilinmesini istiyoruz. En iyi hizmeti sunmak için dur durak bilmeden çalışacağız, inşallah.   

 

Kazanan Van ve kardeşliğimiz olmuştur
Sayın Muhittin Aydemir’e ve bundan önceki dönemlerde emek veren kıymetli başkanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Onlardan aldığımız bu hizmet bayrağı yarışını daha da ilerilere taşıyacağımız konusunda kimsenin kuşkusu olmasın. Bu seçimde kazanan Van’ın kardeşliği, esnaf ve sanatkarlarımızın beraberliği ve dayanışması olmuştur. 

 

Oylama sonucu
Divanın oluşturulması ve faaliyet raporunun okunmasının ardından oy kullanma işlemine geçildi. 132 üyeden 96’sının oyunu alan Sayın Berge, VAN ESOB’un yeni başkanı seçilirken, Muhittin Aydemir de 35 oy aldı. Bir oy geçersiz sayıldı. 


 
Duyurular & İlanlar

Ahilik

Bilgi Edinme Formları

Önemli Linkler