BAŞKANIMIZ GÖREVE BAŞLADI

2018-12-24 12:46:12 345

Mazbatasını alan VAN ESOB Başkanı İsa Berge, göreve başladı ve ilk mesajını verdi: Çatı kuruluş olarak Van’ımıza katkı sunmak için çalışacağız.

İşte VAN ESOB Başkanımız İsa Berge’nin yaptığı açıklama: 
"Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin (VAN ESOB) 19. Olağan Genel Kurulu başkanlık seçimi 27.05.2018 tarihinde yapıldı. Yeni yönetimi ile birlikte başkanlığa seçilen İsa Berge, mazbatasını aldı. 


Yeni yönetimi ile birlikte Van Adliye Sarayı’na gelen Berge, mazbatasını Van İl Seçim Kurulu Başkanı Feyruz Kurt’un elinden aldı. Van İl Seçim Kurulu Başkan Yardımcısı Faruk Hayran da hazır bulundu." 


"Emekleriniz için teşekkür ediyorum"
"Mazbatasını aldıktan sonra konuşan VAN ESOB Başkanı Berge, seçim sürecinde emek veren Van İl Seçim Kurulu Başkanı Feyruz Kurt, başkan yardımcısı Faruk Hayran ve personeline teşekkür etti." 


"Görev devir teslimi gerçekleşti"
VAN ESOB’e gelen yeni yönetim ve Berge, başkan Muhittin Aydemir’den görevi devraldı. 


"Bize gösterilen teveccühe teşekkür ediyorum"
"Başkanlık seçiminde şahsıma ve oda başkanlarımıza teveccüh gösteren, tüm oda yöneticilerimize cani gönülden teşekkür ediyorum. Üzerimize yüklenen sorumluluğumuzun farkındayız. Allah bizleri utandırmasın. Sayın Muhittin Aydemir ve önceki dönemlerde görev yapan başkanlarımıza teşekkür ediyoruz.


Çatı kurum olarak Van’ımıza katkı sunacağız     
VAN ESOB, Van’ın çatı kuruluşudur. Sosyal anlamda gerçekleştirilen etkinliklerde yer alarak, Van’ımıza katkı sunacağız. Allah bizleri utandırmasın ve memleketimiz için başarılı işler yapmayı nasip etsin. Kamuoyuna saygılarımızla…”


 
Duyurular & İlanlar

Ahilik

Bilgi Edinme Formları

Önemli Linkler