BASIN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

2019-01-06 16:13:08 419

VAN ESOB Başkanı Berge: Kamuoyunu doğru bilgilendiren emektar gazetecilerimizin basın bayramını kutluyorum…

 

Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (VAN ESOB) Başkanı İsa Berge, 24 Temmuz Basın ve Gazeteciler Bayramı’nı kutladı. Toplumun doğru bilgilendirmesi konusuna dikkat çeken Berge, “Basın ülkemizin en önemli güçleri arasında yer alıyor. Toplumu doğru bilgilendiren gazeteciler vesilesiyle bilinçli bireylerin sayısının daha da aratacağı aşikardır.” dedi.

 

Dünyadan haberi olmamak…
Gazetecilerin yaptığı haberler ile memlekette ve dünyada neler olup bittiğine hakim olunduğunu söyleyen Berge, dünyadan haberi olmamak deyimine maruz kalınmadığını belirtti. İşte Berge’nin açıklamaları:

 

İyi haberler olsun
“Objektiflerinize hep güzellikler takılsın, kameralarınız iyiliği çeksin. Ülkemizde meydana gelen güzel şeyleri haber yapmak hepinize nasip olsun. Denklanşörlere memleketimizin kalkınması için basılsın. Kadrajlarınıza insanlık sığsın. Allah Türkiye’mize hep güzel haberler yapmanızı nasip etsin.”    

 

Sesimize ses gücümüze güç katıyorlar
“Van’da emek veren basın mensubu arkadaşlarımız, gece gündüz demeden çalışmaktadırlar. Her an her yere koşturarak bizi bilgilendiren emektar muhabirlerimizi kutluyoruz. Basın mensupları haberlerimizi yaparak sesimize ses, gücümüze güç katmaktadırlar. Van’ımızın medya dünyasında çalışan tüm güzide basın mensuplarımızın 24 Temmuz Basın ve Gazeteciler Bayramı’nı yürekten kutluyorum. Tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”

 
Duyurular & İlanlar

Ahilik

Bilgi Edinme Formları

Önemli Linkler