BASINLA BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

2019-02-20 18:15:23 297

VAN ESOB Başkanı Berge, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basınla buluştu.

Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (VAN ESOB) Başkanı İsa Berge, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, basın onuruna Bak Hele Bak Yusuf Konak’ta bir kahvaltı verdi. 

Van merkez ve ilçelerden gelen oda başkanları da programa katıldı. Gazetecilerin gününü kutlayan Berge, “Saygıdeğer basın mensupları öncelikle 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü kutluyorum. Sizler her zaman bizim sesimiz oldunuz. Kamuoyu ile direkt irtibatımızın en önemli kanalı oldunuz. Bir şehrin ve bir ülkenin gelişiminde basının rolü tartışılmazdır. Etik değerler çerçevesinde topluma sağlıklı bilgiler sunan basınımız, böylece kamuoyunun nasıl yol alacağını belirler.” dedi. İşte Berge’nin söyledikleri: 

Güzel haberler yaptınız

“Yapılan her haberin toplumun tüm bireyleri üzerinde etkin bir iz bıraktığı bilinen bir gerçektir. Bu gerçekten yola çıkarak basınımız Van’ımız ve ülkemiz için güzel ve derin izler bırakan haberlere imza atmıştır.” 

Basın mensuplarına teşekkür ediyorum

“Van’da görev yapan yerel ve ulusal basın mensubu arkadaşlarımız bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmamıştır. Her zaman sesimiz olmuşlardır. VAN ESOB olarak bize göstermiş olduğunuz ilgi nedeniyle sizlere teşekkür ediyorum.” 

Birlikte başaracağız

“Sıcak soğuk, gece gündüz demeden çalışan ve büyük emek veren siz değerli basın mensuplarımızın başarılarının daim olmasını diliyorum. Birlikte oluşturduğumuz güç sayesinde topluma daha güzel hizmetler sunacağımıza inanıyorum.” 

Aydınlık gelecek sizin ellerinizde

“Aydınlık bir Van’ın ve geleceği sağlam temellere oturmuş aydınlık bir Türkiye’nin siz değerli basın mensuplarının yazdığı her haberden geçtiğini biliyoruz. Güçlü kalemleriniz sayesinde Van’ımızın ve ülkemizin daha müreffeh bir seviyeye yükseleceğine inanıyorum.” 

Basın kıymetli bir köprüdür

“Sorunlarımızı ve taleplerimizi kamuoyuna ve ilgili kurumlara ulaştırmada son derece kıymetli bir köprü olan gazetecilerimizin gününü cani gönülden kutluyorum.”

  

Emeğiniz için teşekkürler

“Eğer VAN ESOB olarak adımız anılıyorsa, bunda siz değerli basın mensuplarımızın büyük bir payı vardır. Bizim için verdiğiniz emek ve göstermiş olduğunuz ilgi nedeniyle size çok teşekkür ediyoruz. Sizin şahsınızda kurumlarınızı da kutluyorum. Çalışmalarımızda bizi yalnız bırakmayan VAN ESOB yönetim kurulu üyelerine ve kıymetli oda başkanlarımıza da çok teşekkür ediyorum. Van’ın ve Türkiye’nin 2023 vizyonuna yetişmesi adına VAN ESOB olarak, Van’ın ivmesini hızlandıran projelere destek vereceğiz. 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nüzü yeniden ve yürekten kutluyorum. Saygılarımızla…”
Duyurular & İlanlar

Ahilik

Bilgi Edinme Formları

Önemli Linkler