SAYIN VALİMİZİN ZİYARETİ

2019-02-20 18:20:34 311

Van Valisi Bilmez, VAN ESOB Başkanı Berge’yi makamında ziyaret etti…

Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (VAN ESOB) Başkanı İsa Berge’yi ziyaret etti. Edremit ilçesi Süphan Mahallesi’ndeki VAN ESOB Başkanlığı’ndaki ziyarette oda başkanları da hazır bulundu.

 

“Esnaf temsilcileri ile buluşmak güzeldi”

Birlik başkanı İsa Berge ve oda başkanları ile sohbet eden Vali Bilmez, Van’a dair önemli tespitlerde bulundu. Birliğin işleyişi hakkında bilgi alan vali Bilmez, toplumun önemli bir kesimini temsil eden esnaf birliğiyle bir araya gelmekten ve güleryüzlü karşılamadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Vali Bilmez, esnafa hayırlı kazançlar temennisinde bulundu.

 

“Hoş sohbet ve samimi ziyaret için teşekkürler”

Ziyareti değerlendiren VAN ESOB Başkanı İsa Berge, “Sayın valimiz Mehmet Emin Bilmez'e, çok teşekkür ediyoruz. Sayın valimiz, esnafımız ve sanatkarlarımız ile birlikte güzel işler başaracağımıza olan inancımız tamdır. Yeter ki birlik ve beraberliğimizi daim ve kaim kılalım, gerisi gelir inşallah. Nezaket ziyaretinden aldığımız moral bizleri memnun etti. Derdi, tasası ve sevdası Van olan memleket aşıkları olarak bir aradaydık” dedi.
Duyurular & İlanlar

Ahilik

Bilgi Edinme Formları

Önemli Linkler